KezdőlapBulvárDögös fotósorozat készült Kondákor Zsófiról

Dögös fotósorozat készült Kondákor Zsófiról

-

Iratkozz fel hírlevelünkre, vagy kövess minket a Viberen, a Telegramon, Whatsappon és a Google Hírek-en!

Tavaly ősszel csúnyácska rezidens érkezett a Csillagvirág klinikára. Veronka kedvességével és tudásával sokakat lenyűgözött, múlt héten pedig az is kiderült, a nagy szemüveg és a fogszabályzó egy bájos lányt takar. Veronka, azaz Kondákor Zsófi Kasza Tibit is megihlette, aki dögös fotósorozatot készített a Jóban Rosszban sztárjáról.

Horváth Veronika, a Csillagvirág klinika csúnyácska rezidense múlt héten rút kiskacsából hattyúvá változott a TV2 sikersorozatában. Kondákor Zsófi szépségére Kasza Tibi is felfigyelt.

„Zsófi nagyon fotogén, bájos lány, gyönyörűek a szemei. Többször láttam már őt és régóta szerettem volna lefényképezni.” – árulta el a fotósként is sikeres zenész. – „Úgy éreztem, Zsófi picit zavarban volt, de sikerült oldanom a hangulatot és elégedett vagyok az eredménnyel.” – tette hozzá Kasza Tibi.

Kondákor Zsófi örült a fotózásnak, bár magabiztosabbnak érzi magát Veronka szerepében.



„Feszülten érkeztem a stúdióba, mert bevallom őszintén, nem nagyon szeretem, ha fotóznak. Ráadásul régóta nem álltam így kamera előtt, nem vagyok olyan határozott és biztos magamban, mint Veronkaként vagy a színpadon.” – mondta Kondákor Zsófi. – „Nem bántam meg, hogy igent mondtam, mert tetszenek Tibi képei és nagyon jó volt vele dolgozni.”


Kondákor Zsófi teljes képsorozata egyéb sztárfotókkal együtt megtekinthető a következő weboldalon: www.kaszatibor.hu

RSS Feed Beágyazás

Ezeket olvastad már?

    Legfrissebb

    Hirdetés

    Csemegézz

    Ez is érdekelhet