Mester Tamás szerint a közönség fogja megmenteni Bencét, a negatív kritikát Friderikusz Sándor folytatta, ő úgy érzi, hetek óta ugyanazt a színvonalat látja a versenyzőtől, nem lát fejlődést a srác produkcióiban.
Hirdetés
Hirdetés
Iratkozz fel hírlevelünkre, vagy kövess minket a Viberen, a Telegramon, Whatsappon és a Google Hírek-en!
Mester Tamás szerint a közönség fogja megmenteni Bencét, a negatív kritikát Friderikusz Sándor folytatta, ő úgy érzi, hetek óta ugyanazt a színvonalat látja a versenyzőtől, nem lát fejlődést a srác produkcióiban.