Hegedűs Csaba a Házasság első látásra első évadában szerepelt, ahol Boda Gyöngyivel házasodott össze. Bár a kapcsolatuk kezdetben jól indult, és a forgatás után is együtt maradtak, végül mégis elváltak. Csabára azonban közben újra rátalált a szerelem, új párja egy 17 évvel fiatalabb nő, 22 éves Zurmühl Fanni, akinek a férfi most megkérte a kezét. A pár a Tények Plusznak mesélt a terveiről.
Hegedűs Csaba elismerte, hogy nagyon zavarban volt a lánykéréskor, és emiatt nem is sikerült olyan tökéletesre a pillanat, ahogy eltervezte, de azért Fanni természetesen így is igent mondott, bár úgy tűnt, egy kicsit habozott.
„Haboztam, egy kicsit, mert meghatódtam, de azért egy kicsit én nem erre számítottam. Nyilván ő is zavarban volt, összevissza beszélt előtte, de aztán igent mondtam, persze” – idézte fel a menyasszony, akit azért nem ért teljes meglepetésként az eljegyzés.
Csaba azt is elismerte, hogy a gyűrűválasztással meggyűlt a baja. „Nagyon szenvedtem a gyűrűvel, mert nem tudtam, hogy pontosan mekkora kell, és nem akartam ezzel lelőni a poént. Ezért szemre kiválasztottam egy gyűrűt, és az végül tökéletes lett.”
A férfi ugyanakkor úgy gondolja, a Házasság első látásra fontos lecke volt a számára, és sok értékes tapasztalatot szerzett az első házasságával.
„Nagyon sok mindent merítettem a kísérletből, és ezt abszolút bele tudom vinni a mostani kapcsolatomba. Tudom, hogy nem vagyok egy tökéletes ember, de legalább így egy picivel többet tudok nyújtani egy kapcsolatban” – mondta.
Fanni azonban egy kicsit másképp vélekedik erről, és azt mondja: „Lehet, hogy tanulhatott, viszont nem én voltam mellette, tehát én teljesen máshogy viselkedek, mint a Gyöngyi. Neki teljesen újra kell élnie, átélnie ezt az egészet, mert mellettem teljesen más lesz, mint a Gyöngyi mellett.”
A pár most elkezdheti megtervezni az álomesküvőt és a közös jövőt, és azt is elismerték, hogy már a gyerekvállalás témája is szóba került közöttük.