Nehéz pillanatokat élt meg Márió, a harmonikás, aki tavaly október elején elvesztette feleségét, Annamáriát, akivel 15 évig éltek kapcsolatban.
2021 tavaszán derült ki Márió feleségéről, Annamáriáról, hogy leukémiában szenved. A zenész az RTL Klubnak elmesélte, eleinte bizakodóan álltak a kezeléshez, felesége ugyanis jól reagált a terápiára. A kezelés végső lépése az őssejtbeültetés lett volna, ám tudták, hogy nagyon kockázatos beavatkozás.
Az őssejtbeültetés után szövődmények léptek fel Annamáriánál, aki október 2-án hunyt el.
„Az utolsó pillanatokban ott voltam nála, igaz, hogy akkor már nem tudott úgy reagálni dolgokra, de én ezt úgy éltem meg, mint egy elköszönés” – mondta Márió.
A tragédia után Máriónak a zene és a kislánya segített talpra állni.
