Végre, végre, végre! – kezdte véleménynyilvánítását Mester Tamás, a zsűritagot most is lenyűgözte András előadása. Az ítész azt is megköszönte Andrásnak, hogy múlt héten az ő dalát énekelte, a szám ugyanis ennek köszönhetően a harmadik virágzását éli. Fridi nem kedveli Duffy slágerét, de élvezte András produkcióját, Presser Gábor számított arra, hogy a versenyző újra jól teljesít, az előző szerepléséből kiindulva.
Hirdetés
Hirdetés