Hamarosan indul a TV2-n az Ázsia Expressz új évada, amely idén Felfedezzük Amerikát címmel érkezik, és Amerikában forgatták. Ebből az alkalomból volt vendég a Mokkában Alekosz és barátnője, Varsányi Réka.
A szerelmeseket a hamarosan induló műsor kapcsán kérdezték a műsorvezetők, Orosz Barbara és Istenes László. A Mokka műsorvezetői arra voltak kíváncsiak, Alekosz és barátnője hogyan osztották meg a terheket a reality során.
Alekosz elmondta, lassan két éve professzionális testépítő, az Ázsia Expressz során pedig a legjobb formájában volt. A botrányhős tartott attól, hogy a közös élmény a kapcsolatuk rovására megy, de mint elmondta, szerencsére ez nem következett be.
Alekosz elmondta, nagyon fontos, hogy a versenyhelyzetben nő ott legyen mellette a nehéz pillanatokban, cipelje a hátizsákját, ha kell, keltse fel, ha elalszik, készítsen kaját – barátnője, Réka erre pedig alkalmas volt.
„A Réka többet. Ezek a fizikai igénybevételek olyan izomcsoportokat vittek volna rossz irányba, amelyek az európai és világversenyeken látszanának. Ezért a Rékára bíztam az oroszlánrészét” – mondta Alekosz, amivel teljesen kiakasztotta Istenes Lászlót.
„Hadd kérdezzek már valami keményet: nem szégyelled magad?” – kérdezett vissza Istenes László.
Orosz Barbara hozzátette, egy igazi férfi ilyet nem csinál.
„A cél érdekében mindent. A Rékának ez nem esett annyira rosszul. Ő ezt szerette. Amúgy is fogyózik. 130 kiló volt. Mondtam neki, amíg 55 nem lesz, addig nem tudom komolyan venni” – tette hozzá Alekosz.
A beszélgetés a lenti videóban nézhető vissza!
Fotó: TV2