Eszenyi Enikő szerint Dávid élete legjobb formáját hozta, meglátása szerint a versenyzőből előbújt a szenvedély és végre megmutatta igazi személyiségét. Presser Gábor teljes mértékben egyetértett Enikővel, Friderikusz Sándornak viszont egészen más volt a véleménye, az éles kritika után Mester Tamás kelt Dávid védelmére.
Hirdetés
Hirdetés