Bence ismételten vegyes kritikát kapott a zsűritől. Sokkal több van ebben a dalban ahhoz, hogy közben mindenkivel lepacsizzál – így kezdte véleménynyilvánítását Presser Gábor. Friderikusz Sándor inkább a főpróbán tudta volna elképzelni azt, amit Bence az élő adásban nyújtott.
Hirdetés
Hirdetés