Megérkezett Fehér Krisztián legújabb hivatalos videoklipje, az Így jártam. Mióta megnyerte az X-Faktort, az énekes karrierje egyre feljebb ível – még csak két napja került fel a kisfilm az Astro Music YouTube-oldalára, Krisztián klipjét közel kétszázezren tekintették meg, és hozzászólások százai érkeztek a vizuális tartalom kommentszekciójában.
Az Így jártam egy újabb fejezete az X-Faktor győztes zenei repertoárjának. A dal szövegét maga az előadó írta, míg a produceri szerepet Krisztián támogatója és közeli barátja, G.w.M. vállalta magára.
A dal önmagában nem újdonság, de a látványos kisfilm viszont meghozta a hatását: a produkció felrobbantotta a világhálót, és reakciók özönét vonzotta magához. Mivel Krisztián korábban már felkonferálta a premiert, a rajongók azonnal ráugrottak az igényesen összerakott videóra, ami csak fokozza a dal mondanivalóját.
Fehér Krisztián ismét bebizonyította, van tehetsége a zenéhez, és ezt a hozzászólók is elismerték. Bár volt, aki kritizálta az énekes stílusát és kétségbe vonta a tudását, a rajongói kiálltak mellette, és rögtön megvédték a fiatal sztárt.
„Nem kellenek ide a kamu kommentek. Anélkül is atom lett!! Ebben a gyerekben sokkal több van, mint a legtöbb X-faktor győztesben. Sokra fogja vinni, én se gondoltam, hogy ezt írom! Ez a zene is befog pörögni, figyeljétek csak, kedves kiadó főnökség. Van egy nagyon tehetséges előadótok. Hozzátok ki belőle a maximumot!! Így tovább. Ez egy nagyon minőségi/fülbemászó produkció lett” – fogalmazott egy felhasználó.
„Jó lett! És ne hallgass a rosszakarókra, mert azok csak irigyek, mert te elértél valamit! Legyen szerencsés mindenki egy életen át!” – fűzte hozzá egy másik.
„Ez is nagyot robbant, Krissz, imádom!” – értékelte a dalt egy újabb felhasználó. Míg egy másik a vizuális anyagot minősítette: „Nagyon komoly klip lett”, amiért külön elismerés jár a Horizontal Media képviselőinek.
Nektek hogy tetszik a dal?