KezdőlapTVMegasztárSzexi tánckarral jön Kasza Tibor a Megasztárra!

Szexi tánckarral jön Kasza Tibor a Megasztárra!

-

Iratkozz fel hírlevelünkre, vagy kövess minket a Viberen, a Telegramon, Whatsappon és a Google Hírek-en!

Végzetes vonzerőről énekelnek a versenyzők a Megasztár ma esti döntőjében. A tehetségkutató sztárvendége Kasza Tibor lesz, aki Vallomás című dalát adja elő.

Különleges sztárvendég lép színpadra ma este a Megasztár élő döntőjében: érkezik Kasza Tibor, aki hat szexi táncoslánnyal lép színpadra, és „Vallomás” című dalát fogja előadni. Az énekes, zeneszerző, producer és fotóművész tizenkét éve a hazai zenei élet meghatározó alakja, öt platina és hét aranylemez tulajdonosa, tavasszal pedig A Nagy Duett zsűritagjaként szórakoztatta a TV2 nézőit.

A Megasztár harmadik döntőjében a „Végzetes vonzerő” tematika jegyében szólalnak meg a versenydalok. A Magyarország hangja címért még versenyben lévő tíz énekes szexi, olykor erotikától túlfutott szerzeményeket fog előadni a péntek esti adásban.

Megasztár – ma este 21.20-kor a TV2-n!

RSS Feed Beágyazás

Ezeket olvastad már?

    Legfrissebb

    Hirdetés

    Csemegézz

    Ez is érdekelhet