KezdőlapHírekAz édesanya gyászolja három gyerekét, akiket az apjuk vízbe fojtott, hogy fájdalmat...

Az édesanya gyászolja három gyerekét, akiket az apjuk vízbe fojtott, hogy fájdalmat okozzon a nőnek

-

Iratkozz fel hírlevelünkre, vagy kövess minket a Viberen, a Telegramon, Whatsappon és a Google Hírek-en!

Debra Karels egy chicagói édesanya, aki a napokban mindhárom gyerekét elveszítette. A gyerekeket az apjuk fojtott vízbe, mert fájdalmat akart okozni a nőnek. Debra most igyekszik megbirkózni a szörnyű tragédiával.

A gyerekek holtestére Debra talált rá június 13-án, hétfőn apjuk otthonában Round Lake Beach-ben. A nő utoljára vasárnap este beszélt a gyerekeivel telefonon. Amikor azonban hétfőn értük ment, az 5 éves Bryant, a 3 éves Cassidy és a 2 éves Gideon teste élettelenül hevert az ágyon. Az apjuk egy levelet hagyott hátra a nőnek: „Ha én nem kaphatom meg őket, akkor te sem.”

„A gyerekeim elképesztőek voltak. Három gyönyörű kis lélek, akik nem érdemelték ezt” – mondta Debra. A 35 éves Jason Karels, Debra férje, akivel elhidegültek egymástól, és éppen a válási procedúra közepén jártak, egy videófelvételen bevallotta a gyilkosságokat, és részletesen elmondta, hogy fojtotta őket egyenként vízbe – írja a CBS.

„Mindig azt mondta, hogy soha nem tenne semmit a gyerekekkel. Soha nem gondoltam rá, és most életem minden egyes napján bánni fogom, hogy megengedtem neki, hogy lássa őket, mert soha nem gondoltam volna, hogy ilyen végzetes dolgot követne el” – mondta Debra.

„Azt hittem, az a helyes, ha az apjuk is része az életüknek. Ha az apjuk is láthatja őket” – magyarázta a nő.

Bryant, Cassidy és Gideon

Az édesanya azt is elmondta, hogy a gyerekei voltak számára a legfontosabbak a világon, és ezt Jason is pontosan tudta.



„Tudta, hogy semmi más nem számít, csak azok a gyerekek, és elvette őket tőlem, mert tudta, hogy ez fájna nekem a legjobban” – fogalmazott az anyuka.

Jasont hétfőn tartóztatták le, miután a rendőrök hosszasan üldözték a menekülő férfit az autópályán. Azt állította, hogy többször is megpróbált öngyilkos lenni, miután meggyilkolta a gyerekeit.

Legidősebb fiáról, Bryantről Debra így fogalmazott: „Mindig azt mondogatta nekem: Ne aggód, anya, mindig vigyázni fogok rád.” Lányát, a 3 éves Cassidyt a „világ legaranyosabb kislányának” nevezte, legkisebb fiáról pedig azt mondta, „igazi anyja fia volt”.

A temetési költségek fedezésére egy GoFundMe oldalt is létrehoztak a családnak, ahol eddig több mint 90 ezer dollár gyűlt össze a 100 ezer dolláros célösszegből.

RSS Feed Beágyazás

Ezeket olvastad már?

    Legfrissebb

    Hirdetés

    Csemegézz

    Ez is érdekelhet