KezdőlapBulvárAz Exek csatájában kiderült, hogy Osváth Zsolt megcsalta volt férjét, Patrikot

Az Exek csatájában kiderült, hogy Osváth Zsolt megcsalta volt férjét, Patrikot

-

Iratkozz fel hírlevelünkre, vagy kövess minket a Viberen, a Telegramon, Whatsappon és a Google Hírek-en!

Osváth Zsolt és Zsenyei Patrik tavaly év végén 10 év után váltak külön, de a szakítás békésen ment végbe, és azóta is barátok. Most arra is vállalkoztak, hogy részt vesznek az Exek csatája című realityben, ahol a korábbi párok 40 millió forintért versengenek.

Tavaly decemberben Osváth Zsolt egy Instagram bejegyzésben számolt be a döntésükről, miszerint elválnak. „Patrik és én úgy döntöttünk, hogy nem folytatjuk egy párként tovább közös életünket.

Egyszer csak azon kaptuk magunkat, hogy szerelmesekből munkatársak, majd már „csak” a legjobb barátok lettünk. Nem veszekedtünk, nem megyünk talkshowk-ba, nincs harmadik személy és nem, nem lettünk heterok sem…” – írta akkor tartalomgyártó és műsorvezető, megerősítve, hogy szeretetben válnak el, és a köztük lévő szövetség nem bomlott fel.

„Hisszük, hogy a legjobb döntést hozzuk” – tette hozzá.

Most az Exek csatájában fény derült egy korábban ismeretlen részletre, miszerint Osváth Zsolt egy alkalommal megcsalta egykori párját, és a jelek szerint erről Patrik is tudott.

A titokra már rögtön az első feladatnál fény derült, ahol az ex-párosok védettségért küzdöttek. Egy több méter magas emelvényre felfüggesztett hintán kellett közösen a minél több levelet elérniük a levegőben, és helyest választ adniuk az azokon feltett kérdésekre.



A hűtlenségről szóló kérdés így hangzott: „Patrik, hány alkalommal léptem félre? A: Kevesebb mint ötször, B: Egyszer sem, C: Több mint tízszer.” Patrik helyes választ adott, vagyis a kevesebb, mint ötször opciót. Zsolt erre megjegyezte: „Milyen kevesebb, mint ötször? Összesen egyszer!”

RSS Feed Beágyazás

Ezeket olvastad már?

    Legfrissebb

    Hirdetés

    Csemegézz

    Ez is érdekelhet