Dénes Dávid ezen a héten új oldaláról mutatkozott be a Megasztár színpadán, és mindenkit meggyőzött arról, hogy nem fél kilépni a komfortzónájából. Vasárnap este Ricky Martin legendás Livin’ La Vida Loca című dalát adta elő, amelyet Desmond Child szerzett, és ezúttal a szerző maga is jelen volt, hogy élőben élvezze Dávid produkcióját.
A színpadot valódi őrület lengte be, ahogy Dávid teljes beleéléssel hozta a dal lüktető, energikus világát. A zsűri nem győzte dicsérni az előadást, amely egyszerre volt látványos és egyedi.
„Nagyon tetszett” – mondta röviden, de annál hatásosabban Desmond Child, aki azt is elmondta, hogyan született a zseniális slágere.
Rúzsa Magdi ezúttal is szívből jövő elismeréssel illette Dávidot: „Szerintem most már nem titok senki előtt, hogy abszolút oda vagyok azért, amit Dávid csinál. Azt, amit Dávid tud, nem lehet tanulni, ezzel a tehetséggel születni kell” – fogalmazott, kiemelve, hogy Dávid karizmája és természetes tehetsége minden alkalommal elkápráztatja a zsűrit és a közönséget.
Papp Szabi sem fukarkodott a dicséretekkel: „Nagyon örültem a dalválasztásnak, nagyon jó, ahogy ezt ötvözted a saját stílusoddal. Felrobbant tőled a színpad” – jelentette ki, utalva arra, hogy Dávid nem csupán elénekelte a dalt, hanem saját személyiségét is belecsempészte.
Marsalkó Dávid a produkció egyediségét emelte ki: „Bármivel jössz ide a színpadra, az egy kicsit Dénes Dávidos is lesz. Mersz változtatni és mered belevinni a saját személyiségedet, és ezt ráadásul jól is csinálod” – mondta elismerően, hozzátéve, hogy Dávid különleges képessége a változatos repertoár és az önazonosság tökéletes egyensúlyának megtalálása.
Dénes Dávid Livin’ La Vida Loca előadása egyértelműen az este egyik csúcspontja volt.
Nektek hogy tetszett a produkció?