Csobot Adél és Istenes Bence volt Friderikusz Sándor műsorának vendége, ahol 30 majd 60 évet öregítettek rajtuk.
Hétfő este indult el Friderikusz Sándor Életünk története című műsorának második évada, amelynek első vendége Istenes Bence és Csobot Adél voltak. A 33 éves műsorvezető, és 26 éves párja előbb 30, majd 60 évet öregedett a maszkmesterek jóvoltából.
Az első átalakulást igencsak megkönnyezte a pár, Csobot Adél teljesen átszellemült, úgy érezte fantasztikus így látni egymást, mindketten elmondták, nagyon örülnének annak, ha 30 után is együtt lennének, de ha nem is lesz így, két gyerekük örökre összeköti őket egymással.
„Hiszek abban, hogy egymásnak lettünk teremtve!” – mondta Csobot Adél.
Az igazán mély élményt a második öregítés adta, ahol Istenes Bencét egy 93 éves bácsivá, míg Csobot Adélt egy 86 éves néninek maszkírozták. Míg Istenes szeretne akár 80 évig is élni, Csobot Adél egyáltalán nem biztos abban, hogy megéri ezt az életkort, ugyanis korán elvesztette édesapját, és ez az egész életére hatással volt.