KezdőlapBulvárJudynak hamburgersütödéje van, párjával közösen üzemeltetik

Judynak hamburgersütödéje van, párjával közösen üzemeltetik

-

Iratkozz fel hírlevelünkre, vagy kövess minket a Viberen, a Telegramon, Whatsappon és a Google Hírek-en!

A juj.hu Judyval, az énekessel beszélgetett. Megtudtuk: a hölgynek elege van abból, hogy folyton az a hír röppen fel, hogy ő új műtétet tervez vagy akár épp kés alá feküdt volna. Neki nincs már több műtétje, mindent megcsinált, amit akart, tavaly történt vele ilyesmi utoljára.

Harmincegy műtét volt szükséges autóbalesete után, amelyben összeroncsolódott az arca. Ezeket az operációkat nem ő igényli, hanem az arca, az izmai, a bőre.

Akár akarja, akár nem – lesz még műtét, mondjuk hat év múlva, de akkor sem azért, mert ő ne lenne elégedett magával.

Párja civil, egy felszolgáló fiú, akit ő csíp – így mondta -, közös vállalkozásuk is van, hamburgert sütnek. Judy dizájnol, kedvese főz.



RSS Feed Beágyazás

Ezeket olvastad már?

    Legfrissebb

    Hirdetés

    Csemegézz

    Ez is érdekelhet