A Sztárban Sztár All Starsban Tóth Gabi a népszerű Lady Gagaként lépett fel, nem is akármilyen partner mellett: Puskás Peti Bruno Mars bőrébe bújt.
Gabi első előadásában Azahriahként alakított hatalmasat, és bár a közösségi média egyes felhasználói sok kritikát fogalmaztak meg vele kapcsolatban, a zsűri egyöntetűen pozitív visszajelzésekkel illette.
Puskás Peti szintén figyelemreméltó pontszámokat ért el, azonban ő sem úszta meg a kritikákat. Az esetleges hibák ellenére nem volt miért szégyenkeznie a Macskák „Éjfél” című dalával, hiszen ő is egyedi tehetséggel bír, és sokan szeretnék őt látni a döntőben.
A szombat esti duettsorozatban Tóth Gabi Lady Gaga bőrébe bújt, társául pedig Bruno Marst kapta, akit Puskás Peti alakított nagy sikerrel.
„Ez a megjelenés, ez a zene, ez az ének, az a hangulat, az az átszellemülés, amit hoztatok, és amikor az egyik nem énekel, akkor is szerepben van a másik, nagyon jól hozzátok a szerepeket. Ez öt csillagos volt” – mondta Lékai-Kiss Ramóna.
„Ez egy kifejezetten nehéz dal, és én azt gondolom, hogy nagyon jól megbirkóztatok vele” – mondta Stohl András. „Azt én is láttam, hogy mennyire figyeltek egymásra, van benne drukk, van benne segíteni akarás és van benne szeretet.”
„Két korszakos zsenit kellett megidézni a színpadon” – szögezte le Liptai Claudia, aki elmondta Bruno Mars és Lady Gaga kiváló tehetség, és szuper nehéz őket lehozni. „Itt minden felett kellett énekelnetek, ez az alázat egymás felé, és ez a koncentráció volt a top.”
„Nagyon nehéz dal, nagyon sok furcsa váltás van benne, nagyon megdolgoztatja a stílusban is az énekest” – mondta Hajós András. „Egyikötök jobban énekelt, mint a másik, de nem mondom meg melyikötök.”
Nektek hogy tetszett ez a közös duett?
