KezdőlapHírekMegszólalt a teknősgyilkos nő: ezért ütötte agyon az állatot

Megszólalt a teknősgyilkos nő: ezért ütötte agyon az állatot

-

Iratkozz fel hírlevelünkre, vagy kövess minket a Viberen, a Telegramon, Whatsappon és a Google Hírek-en!

Szabadlábon védekezhet a brutális teknősgyilkossággal gyanúsított nő.

Nem kerül előzetes letartóztatásba az a nő, aki szerdán agyonütötte a budapesti állatkert görög teknősét egy kővel, a bíróság nagy gyorsasággal kezelte a nő ügyét, aki szabadlábon védekezhet, újságíróknak azt is elárulta, miért folyamodott szörnyű tettéhez.

A 28 éves nőt természetkárosítással gyanúsítják, az újságírók kérdésére láthatóan zavartan válaszolt. Az egyik kezében a papírjait szorongatta, a másikban egy nejlont, amiben Barbie babák voltak. Azt mondta, három hónapja az utcán él és nem kapott senkitől segítséget.

A nő váratlan magyarázattal állt elő arról, miért végzett a teknőssel: „Fel akartam hívni magamra a figyelmet, hogy ne kelljen koldulnom, prostituálódnom.”

A nő bűnügyi felügyeletet kapott, hetente kétszer kell jelentkeznie a rendőrségen, nem hagyhatja el Budapestet, és az állatkertet sem látogathatja.



RSS Feed Beágyazás

Ezeket olvastad már?

    Legfrissebb

    Hirdetés

    Csemegézz

    Ez is érdekelhet