Szabó Zsófi és Suti András quick step produkciója: önfeledt pillanatokkal hódították meg a Dancing with the Stars színpadát.
A Dancing with the Stars elődöntőjében Szabó Zsófi és Suti András a döntőbe jutás reményében léptek színpadra egy fergeteges quick step koreográfiával.
A páros Shakin’ Stevens „Snow Is Falling” című dalára táncolt, és produkciójuk mindenkit magával ragadott. Az önfeledt táncot vastaps kísérte, és a zsűri is elismeréssel adózott a pár teljesítményének.
„Szenzációsan sikerült” – Szente Vajk. „Ez nemcsak jó hangulatú volt, hanem vicces is volt.”
„Az elegáns slow fox után, most megkaptuk az őrületet is és ez ugyan olyan jól állt neked Zsófi” – Ördög Nóra.
„Nagy bátorság, hogy valaki megmutatja ezeket a lábmozdulatokat és nem hiányzott a szoknya” – Juronics Tamás.
A produkció kivételes minőségét a pontszámok is tükrözték: mindhárom zsűritag – Ördög Nóra, Szente Vajk és Juronics Tamás – maximális 10 ponttal jutalmazta a táncot.
Szabó Zsófi és Suti András ezzel a lendületes előadással magabiztosan vághatnak neki a döntőnek.