Bárdosi Sándor és táncpartnere, Szőke Zsuzsi estek ki a szombat esti Dancing with the Starsból, A szavazatok alapján Berki Mazsi és Bonyhádi Ferenc jutottak tovább. Berki Mazsiék immár harmadik alkalommal álltak a veszélyzónában ismét megmenekültek.
Az Emlékek éjszakáján ismét valakinek távoznia kellett a Dancing with the Starsból, a produkciók végén végül Bárdosi Sándor és Szőke Zsuzsanna, valamint Berki Mazsi és Bonyhádi Ferenc állt a veszélyzónában.
A nézők szavazatai alapján végül Berki Mazsiék menekültek meg, immáron harmadszor a műsor során. Berki Mazsiék produkcióját itt lehet visszanézni!
„Szerintem ez a jive bikicsunája volt, nyomokban tartalmazott jive-ot” – mondta Ördög Nóra kritikusan Bárdosi Sándoréknak.
„Küzdött, mint malac a jégen” – szúrt oda Juronics Tamás a párosnak.
Bárdosi Sándorék jivejet ebben a videóban nézheted meg!