A csók az egyik legbensőségesebb emberközi kapcsolat. Nem sok személyt engedünk ily közel magunkhoz a családunkon kívül, csupán azokat a személyeket, akikhez közelebbi érzelmi/bizalmi viszony fűz.
Az sem újkeletű hír, hogy a kisgyerekek mindig is undorítónak tartották, ha a szüleiket csókolózni látták. Bár oviskorban alakul ki a kicsikben az utánozási vágy (és meg kell hagyni, elég sok kiskópé próbálja ki már akkor az első csók varázsát a kedvenc játszópajtásával), mégis valamilyen okból a szüleik közeledését idegenkedve fogadják.
Így reagált a kis Ella is, amikor az apukája csókot cuppantott a kismamája ajkára. A kislány minden bizonnyal mennyei lazításra számított az anyuka védelmező karjaiban, ám a tervét az apuka készségesen átvágta.
Érdemes lesz megnézned, milyen pofát vág erre a kis csöppség!