Gabriele Isler nyerte a 2013-as Miss Universe szépségversenyt. A világ legszebb nőjének kinevezését tegnap tartották Moszkvában, ahol az esemény fővédnöke az Aerosmith frontembere, Steve Tyler volt.

A 25 éves venezuelai szépséget Spanyolország, Ecuador, a Fülöp-szigetek és Brazília képviselője követte, az első öt helyezettből három tehát Dél-Amerikából érkezett.
Összesen 86 nő szállt versenybe a világ legszebb nője címért. A zsűri leghíresebb tagja Steve Tyler volt, az Aerosmith együttes énekese.
A szépségversenyt a moszkvai Crocusban tartották, mi az orosz főváros egyik legnagyobb koncertterme, az eseményt világszerte több mint két milliárdan követték.
Az esemény műsorvezetői Thomas Robert és, a Spice Girls volt énekesnője, Mel B voltak. Az eseményt 62. alkalommal rendezték meg.
http://www.youtube.com/watch?v=vjEoooqoPBE