KezdőlapBulvár"Ha meghalunk, szeretlek!" - Napsütésből lett hatalmas vihar a strandon

„Ha meghalunk, szeretlek!” – Napsütésből lett hatalmas vihar a strandon

-

Iratkozz fel hírlevelünkre, vagy kövess minket a Viberen, a Telegramon, Whatsappon és a Google Hírek-en!


Először azt hitték a strandolók, hogy egy átlagos vihar. Iszonyatos pánik lett belőle – VIDEÓ.

Hirdetés

Hatalmas jégdarabok estek az égből a novoszibirszki strandon. Kezdetben vidáman strandoltak az emberek a parton, a vidámságot azonban hamar pánik váltotta, amikor hatalmas jégdarabok kezdtek el potyogni az égből.

A 37 fokos szibériai nyárból hirtelen apokaliptikus vihar kerekedett. Azonnal kitört a strandolók között a pánik, mindenki menedéket keresett a jég elől, egy szemfüles fürdőző videóra kapta a nem mindennapi vihart és feltette a világhálóra.

Hirdetés

Azon jól látszik, amint a tengerbe és a partra is hatalmas jégdarabok esnek, sőt egy adott pillanatban alig látni a hatalmas vihartól.

Hirdetés
RSS Feed Beágyazás

Ezeket olvastad már?

    Legfrissebb

    Hirdetés

    Csemegézz

    Ez is érdekelhet