KezdőlapBulvárKökény Attila most kimondta: ezért fájt neki igazán, hogy nem ő nyerte...

Kökény Attila most kimondta: ezért fájt neki igazán, hogy nem ő nyerte meg a Megasztárt

-

Iratkozz fel hírlevelünkre, vagy kövess minket a Viberen, a Telegramon, Whatsappon és a Google Hírek-en!


Ezüstérmesként végzett a Megasztárban, ma már a slágerei teszik őt feledhetetlenné. Kökény Attila Magyarország egyik legjobb férfi hangja, pályakezdésekor azonban még volt, mit csiszolnia önmagán. A népszerű énekes a Borsnak adott interjúban idézte fel a megasztáros időszakot – elárulta, Eszenyi Enikő utasította, hogy fogyjon le. Ugyanakkor a második helyezéséről is őszintén vallott.

Hirdetés

2010-ben íródott át Kökény Attila sorsa, amikor benevezett a tehetségkutatóba. Bár a műsorgyőztes Tolvai Reni lett, sokan Kökény Attilát tartották a Megasztár nagy felfedezettjének. Maga a zenész is csalódott volt, hogy csak ezüstérmesként végezte, de nem uralkodott el rajta az érzés.

„Nyilván akkor csalódott voltam, de utána már nem, mert én tettem a dolgomat. Nem kezdtem el búslakodni, hiszen gyakorlatilag az év férfi hangja lettem 2010-ben. Akkor még mondjuk nem volt pénznyeremény, ami úgy jobban idegesíthetett volna, hogy nem én nyertem meg, de ugyanaz a lemezszerződésem nekem is megvolt. Csak nyilván az, hogy nem én lettem a Megasztár, ezt az egyet nem kaptam meg” – magyarázta a Borsnak Kökény Attila.

Az 51 éves énekes az akkori pletykákra is rácáfolt, miszerint konfliktusban állt volna Tolvai Renivel a fődíj miatt. Leszögezte, erről szó sincs. „Tolvai Renivel mi tök jóba voltunk, akkor is, meg utána is. Nem járunk össze, meg mindenkinek megvan a saját dolga, de egyáltalán nem volt harag a szívemben se nekem, se neki” – indokolta Kökény Attila.

Hirdetés

A zenész azt is elárulta, mi állt a drámai fogyásának a hátterében. Kökény Attila ugyanis majdnem száz kilóval indult a Megasztárban, aztán egyszer csak levetkőzte magáról a felesleget. A zsűri akkori tagja, Eszenyi Enikő hívta fel a figyelmét arra, hogy fogynia kell.

„A műsor elején volt egy ilyen kérése, hogy fogyjak le. Én 97 kilóval mentem be, és három hónap alatt lementem 75 kilóra. Nagyon lightosan ettem, figyeltem a szénhidrátra, cukros üdítőt egyáltalán nem ittam. Éreztem, hogy itt már mindennek van tétje, és nem az van, hogy tök mindegy, hogy hogy nézek ki” – vélekedett Kökény Attila.



Az énekes hozzátette, egy percig sem kételkedett a zsűri tanácsaiban, ő akkor azért nevezett be, hogy a legjobbaktól tanuljon.

„Én ezeknek az embereknek ettem-ittam a szavát: olyan dolgokat mondtak akkor ott nekünk, akár a Friderikusz Sándor vagy a Mester Tomi, hogy nem volt kétség abba, hogy elgondolkodjak, hogy ők ezt most jóindulatból mondják-e vagy sem. Ők akkor azért ültek ott, hogy segítsenek” – vallotta Kökény Attila, aki sok jótanácsot meg is fogadott, és azóta sziklaszilárd karriert épített ki magának. Jelenleg a Marics Petivel közösen kiadott Tutto é Bello című dalával tarol, amelynek társszerzője Rakonczai Viktor.

Hirdetés
RSS Feed Beágyazás

Ezeket olvastad már?

    Legfrissebb

    Hirdetés

    Csemegézz

    Ez is érdekelhet