A 20 éves brazíliai egyetemista lány áruba bocsátotta szüzességét csakis azért, hogy a pénzből hajlékot építhessen a szegényeknek. A lány hajadonsága 780 ezer dollárért kelt el, egy online árverezést követően.
A lánynak 15-en tettek pénzügyi ajánlatot, a pálmát azonban egy japán férfi, Natsu vitte el, aki minden előtte lévő jelentkezőt lepipált az általa felajánlott összeggel – számolt be a Daily Mail.
Az árverezés október 26-án reggel zárult le. A felajánlott összegből pedig Catarina Migliorini – állítása szerint – a szegény családoknak építtet majd hajlékot.
Az összeg mellett, a fiatal hölgy kapott egyaránt hideget és meleget. Catarina döntése ugyanis botrányt keltett az egész világban. Egyesek szerint, a lány tette nem vall egyébre, mint arra, hogy prostituált.
„Amennyiben ezt az életben csak egyszer teszed meg, nem vagy prostituált. Mint ahogy profi fényképész sem vagy akkor, ha netán sikerül készítened egy lenyűgöző fotót.” – védelmezte magát Catarina az ellene emelt vádakkal szemben.
„Az árverezés csak üzlet. Amúgy romantikus lány vagyok, és hiszek a szerelemben. De amire készülök, az nagy mértékben változtat majd a térségen, amelyben élek.” – indokolta a fiatal egyetemista a döntését.