A Csibész Boiz legfrissebb podcastjének meghívottja Schóbert Lara volt, aki igyekszik kilépni a szülei árnyékából és a saját lábán megállni a helyét a nagyvilágban. Bár csak 21 éves, Rubint Réka lányának életfelfogása érett és szilárd alapokon áll. A fiúkkal őszintén beszélgetett a családi hátteréről, az Álarcos énekes „titkos” részleteiről, arról, hogy mire költ rendszeresen, illetve a párkapcsolatokról.
Lara amellett, hogy a Sztárbox női pehelysúlyú győztese, boksz-aerobic edzőként is tevékenykedik. A Csibészek nem kímélték őt a témáktól, de a lányt nem tudták zavarba hozni, sőt! Ő adott zavarba ejtően őszinte válaszokat bizonyos magánéleti kérdésekre.
„Magamra semmit nem szoktam soha költeni! Mégis olyan sok pénzt elköltök ezekre egy hónapban, a muszáj-dolgokra” – állítja Lara, amely fogalom számára a ruhatárának bővítését, az utazgatásokat és a kozmetikusát fedi. Mert a körmösnél nem kell fizetnie, pilláshoz meg nem jár. Sima ügy!
Témát váltva, Lara így folytatta: „Nekem az fontos egy férfiban, és talán ez nem működött az előző párkapcsolatomban, hogy nem azok a meglátásaink. Nekem más dolgok fontosak, mint ami neki voltak. Én nem elégedtem meg a minimummal, hanem én bevallom őszintén, többre vágytam. Vágytam arra, hogy elmenjünk néha-néha egy étterembe. Mert azért dolgozok, hogy élvezzem az életet! Nem szeretek ülni a pénzemen. Nyilván spórolok ott, ahol tudok – nem a fán terem a pénz sajnos, de azért dolgozok, hogy élvezzem az életet”.
Tovább maradva a párkapcsolatoknál, Lara azt is határozottan kijelentette, ha elmennek étterembe a párjával, mindig a fiú fizet.
„El is várom, hogy egy férfi fizessen. Mivel otthon mindig ezt láttam, ha tetszik, ha nem, elvárom, mert ettől érzem magam nőnek. Én otthon csinálom a háztartásbeli dolgokat, szóval én mosok, főzök, takarítok rá, megteremtem számára az otthon melegét, de ha elmegyünk randizni, cserében elvárom, hogy abban a pillanatban nőnek érezzem magam, és ne kelljen elővegyem a pénztárcámat. És hál’istennek ezzel ő is így van, és hálás azért, amit én teszek érte, és én is hálás vagyok, amit ő tesz értem” – részletezte Lara.
Rubint Réka lánya kihangsúlyozta: „mivel én ezt láttam otthon, félreértés ne essék, én egy pillanatra se várom el, hogy egy férfi eltartson. Isten mentsen, hogy engem egy férfi eltartson! Mert nekem onnantól kezdve van meg az önbecsülésem, hogy tudom, hogy magamnak is meg tudok adni dolgokat. És egy kicsit olyan vagyok, hogy a legrosszabbra is szeretek felkészülni. (…) Szóval én mindig úgy fogom élni az életem, hogy nekem munkám az biztosan lesz, meg is őrülök, ha otthon kell ülnöm. Folyton menni akarok és csinálni – ettől érzem magam teljesnek, nőnek és sikeres embernek” – fejezte ki véleményét Schóbert Lara.