KezdőlapBulvárTöbb mint 270 kilótól szabadult meg egy amerikai férfi

Több mint 270 kilótól szabadult meg egy amerikai férfi

-

Iratkozz fel hírlevelünkre, vagy kövess minket a Viberen, a Telegramon, Whatsappon és a Google Hírek-en!


Nem evett sok káros ételt, de amit elfogyasztott, abból rengeteget evett az amerikai Justin Willoughby, aki egykoron több mint 360 kilót nyomott, most valamivel több mint száz kilós.

Hirdetés

JustinWilloughby

Rengeteg kenyeret, perecet, hot-dogot fogyasztott el nap mint nap. Egy idő után egyszerűen ételfüggővé vált. „Jól éreztem magam evés közben, de sajnos elvesztettem a kontrollt és már a rabjává váltam” – mondta Justin.

2003-ban egy Pittsburghi kórházba 16 évesen került be, az orvosa azt mondta, hogy ha nem fogy le pár kilót, akkor az élete is veszélybe kerülhet. A fogyást azzal kezdte, hogy csak felállt, majd utána leült. Annyira nehéz volt a lábainak megtartania a testsúlyát, hogy alig várta, hogy újból leülhessen.

Hirdetés

Ezután megpróbált minden nap kicsit többet mozogni, kezdetben pár lépést sétált, majd 33 nap múlva jutott el arra a szintre, hogy képes volt másfél kilométert legyalogolnia. Majd a kórházban ajánlott edzéseken vett részt, de saját maga által kifejlesztett mozgásformákat is kialakított, hét napból hatot sétával töltött.

Az interneten olvasott a porciózási módszerről, miszerint szabályozni kell az ételmennyiséget, ez kezdetben nehezen ment, de egy idő után sikerült áttérnie az egészségesebb ételekre, mint a teljes kiőrlésű kenyér, gabonapehely, a gyümölcsök, zöldségek, sajtok, tojás. Most azon van, hogy egy évig ne egyen egyáltalán semmilyen gyümölcstartalmú ételt és természetesen naponta rendszeresen edz.



„Végre én eszem az ételt, nem pedig az étel fal fel engem” – jelenti ki most már magabiztosan.

Forrás: Huffington Post

Hirdetés
RSS Feed Beágyazás

Ezeket olvastad már?

    Legfrissebb

    Hirdetés

    Csemegézz

    Ez is érdekelhet