KezdőlapNapi LikeA két lány belekezd egy DÍVA slágerébe, szerintem jobb, mint az eredeti...

A két lány belekezd egy DÍVA slágerébe, szerintem jobb, mint az eredeti – VIDEÓ

-

Iratkozz fel hírlevelünkre, vagy kövess minket a Viberen, a Telegramon, Whatsappon és a Google Hírek-en!

Két ennyire tehetséges embert ritkán látunk egy családban. A két lány korukat meghazudtoló tökéletes hanggal énekelnek, akárcsak egy, több tíz éve a színpadon levő előadóművész.

tehetseges-lanyok

Gyönyörű a hangjuk, és ők maguk is gyönyörűek. Olyanok, mint két tojás, pedig két év korkülönbség van közöttük: Chloe 17 éves, Halle pedig 15.

A new yorki lányok nagy port kavartak az interneten, ugyanis már több, mint 8 millióan nézték meg a róluk készült felvételt, melyen Beyonce Prety Hurts című számát énekelik.

Annyira bejött a rajongóknak, hogy van, aki már azt is kijelentette, hogy szerinte jobb, mint az eredeti. Nekünk is nagyon tetszett az elragadóan bájos és tehetséges lányok.

Nézd meg a videót és ha tetszett oszd meg barátaiddal is.



RSS Feed Beágyazás

Ezeket olvastad már?

    Legfrissebb

    Hirdetés

    Csemegézz

    Ez is érdekelhet