KezdőlapNapi LikeEz az automata olcsó pólókat árul. Azonban mindenki üres kézzel távozik, amikor...

Ez az automata olcsó pólókat árul. Azonban mindenki üres kézzel távozik, amikor meglátja EZT – VIDEÓ

-

Iratkozz fel hírlevelünkre, vagy kövess minket a Viberen, a Telegramon, Whatsappon és a Google Hírek-en!

Gondolkodtunk már el azon, hogy általunk oly gyorsan megunt ruhákat tulajdonképpen hol és kik készíthetik? Néha szokott eszünkbe jutni, de legfeljebb csak olyan kontextusban, hogy miért olyan drága egy farmer, amikor biztosan a szegényebb országokban centekért állítják elő.

olcso-polo

Az alábbi videóban a berlini Alexanderplatz-on egy ruhaautomatát láthatunk egy forgalmas utcarészre felállítva. Oldalán felirat áll, hogy csak be kell dobni a megfelelő összeget, pontosan 2 eurót, és így igencsak olcsón juthatunk vadiúj, szuper pólókhoz.

Sok járókelő áll meg előtte, bedobja a pénzt, azonban mégis üres kézzel távozik. Láthatjuk, amint egy képsorozatot mutatnak be arról, hogyan készülnek ezek a pólók. Készítőik 16 órát dolgoznak egy nap, óránként 13 eurócentért, hogy nekünk legyen amit felvennünk.

A bemutató végén a járókelőknek két lehetőségük van, vagy vásárolnak, vagy odaadományozzák a póló készítőinek a 2 eurót. A legtöbben üres kézzel, de tele szívvel távoznak.

RSS Feed Beágyazás

Ezeket olvastad már?

    Legfrissebb

    Hirdetés

    Csemegézz

    Ez is érdekelhet