KezdőlapBulvárFalba szorult a szökevény rab

Falba szorult a szökevény rab

-

Iratkozz fel hírlevelünkre, vagy kövess minket a Viberen, a Telegramon, Whatsappon és a Google Hírek-en!

Falba ütött lyukba szorult szökés közben egy brazíliai rab, annyira, hogy végül tűzoltóknak kellett visszaadniuk a „szabadságát”.

A férfi Ceres börtönében raboskodott. Egy társával együtt zuhanycsővel lyukat ütött hétfőn éjjel az épület egyik falába. Az első – kisebb termetű – rabnak sikerült kicsúsznia, a második azonban, aki igencsak megtermett, ráadásul némi túlsúlya is van, beszorult. Több elítélt bentről próbálta kituszkolni a lyukon, ám sikertelenül, a férfi pedig fájdalmában segítségért kezdett ordítozni.

Az őrség hamar ott termett, és némi tanakodás után tűzoltókat hívott segítségül, ám ők is csak a fal további bontásával tudták kiszabadítani a deréktól felfelé kilógó rabot.

A férfi a horzsolásokon túlmenően feltehetően bordatörést is szenvedett.



Társának sikerült kijutnia a börtönből, a rendőrség azóta sem találja – adta hírül a The Daily Telegraph című brit lap.

RSS Feed Beágyazás

Ezeket olvastad már?

    Legfrissebb

    Hirdetés

    Csemegézz

    Ez is érdekelhet