Egészséges kisfiúnak adott életet Ördög Nóra. A műsorvezetőnő a hét elején szülte meg második gyermekét, teljes titokban – írja a Bors. A napilap úgy tudja, anya és gyermeke is jól vannak és már ki is jöhettek a kórházból.

A Bors úgy tudja, apás szülés volt és a gyermek világrajöttét – csakúgy, mint Mici esetében – hetekkel később akarta csak bejelenteni a műsorvezetőnő és férje, Nánási Pál.
Ördög Nórát egy budai luxusklinikán várta a szülésze és a stábja, a szülés komplikáció mentes volt. A kisfiú – akinek a nevét egyelőre nem tudni – remek egészségnek örvend, és a mama is jól van.
Ördög Nóra a múlt hónapban jelentette be, hogy az RTL Klubtól átigazol a TV2-höz, az esetről egykori kollégájának, Sebestyén Balázsnak könnyes szemmel beszélt, a felvételt meghallgathatjátok itt.