KezdőlapNapi LikeEttől a karácsonyi reklámtól garantáltan előkerülnek a zsebkendők!

Ettől a karácsonyi reklámtól garantáltan előkerülnek a zsebkendők!

-

Iratkozz fel hírlevelünkre, vagy kövess minket a Viberen, a Telegramon, Whatsappon és a Google Hírek-en!

A karácsonyi szerencsejáték nyertese egy nyugdíjas tanárnő lett. Az egész falu őt ünnepli, mindenki úszik a boldogságban. Azonban van egy kis bökkenő. A tanárnő a tavalyi nyeremény-sorsolást nézte vissza a tévében.

karacsony-reklam

A nyugdíjas tanárnő épp a reggelizéshez készülődik, amikor meglátja, hogy pont az eredményeket mutatják a tévében. Alig hisz a szemének, amikor meglátja, hogy pont az ő számait húzzák ki. A tanárnő azonban azt nem tudja, hogy a tavalyi adás ismétlését nézi vissza. Nagyon megörül, gyorsan kifut az utcára, és a település összes lakóját értesíti az örömhírről. A családja miután rájön, hogy mi történik valójában, kezdetben próbálja elmondani az igazságot, de az idős hölgy annyira belefeledkezik a boldogságba, hogy nem igazán figyel rájuk. Végül ők is részt vesznek az ünneplésben. A csodálatos eseményt megünneplik a kocsmában, utcára vonul a város, interjút készítenek a tévések, de még a templomi harangokat is meghúzzák.

A tanárnő végül felajánlja a fiának a szelvényt, ők pedig meghagyják abban a hitben, hogy tényleg megütötte a főnyereményt. “Képzeld el, mi lesz, ha holnap tényleg nyerünk” – ezzel a frappáns lezárással fejeződik be a reklám.

https://www.youtube.com/watch?v=hknVVMfMzPo

A kisfilm a helyi szerencsejáték-cég karácsonyi megrendelésére készült. A spanyol szerencsejáték karácsonyi sorsolása 1812 óta a világ legjelentősebb összegű nyereménye. Nagyon sokan követik, és reménykednek, hogy hátha karácsony előtt egyszer velük is megtörténik a csoda.



RSS Feed Beágyazás

Ezeket olvastad már?

    Legfrissebb

    Hirdetés

    Csemegézz

    Ez is érdekelhet